Średnia 4,8 ze 122 opinii
4,8/5
Otwórz profil Google Moja Firma
Średnia 4,98 ze 272 opinii
4,98/5
logo

Weź kredyt na nasze produkty i usługi. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Home  >>

Oferta >>

Kompletny nowoczesny kominek z bocznym przeszkleniem

Kompletny nowoczesny kominek z bocznym przeszkleniem

Nasza firma, Art Fire Nowicki Kominki, oferuje Państwu elegancką obudowę kominka narożnego z bocznym przeszkleniem wykonaną z wysokiej jakości płyt krzemianowo-wapiennych.

Wkład stalowo-szamotowy, który proponujemy, jest idealny dla domów wyposażonych w wentylację mechaniczną (rekuperację). Oferujemy także usługi związane z rekuperacją, wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła oraz kamieniarskie, takie jak wykonanie parapetów, schodów czy blatów kuchennych. Dodatkowo, oferujemy kominki z płaszczem wodnym, które pozwalają na rozprowadzenie ciepła w całym domu.

Nasze urządzenia spełniają wymagania Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, co gwarantuje ich wysoką jakość i ekologiczność.

Obudowa wkładu została wykonana z eleganckiego czarnego granitu, a elementy w kształcie litery L zostały wycięte w całości bez łączeń (dodatkowo płatne).

Jako wkład kominkowy proponujemy znany i ceniony model Kratki.pl Zibi 12 Prawy BS, jednakże istnieje możliwość zamówienia innego modelu za dodatkową opłatą. W zestawie znajdują się dwie kratki wentylacyjne typu luft narożny, płyta K-W w ilości 12 sztuk oraz wszystkie niezbędne materiały do wykonania kominka.

Do połączenia wkładu z kominem proponujemy elementy przyłącza firmy Poliletduohaflex, na które udzielamy 10-letniej gwarancji, lub alternatywnie firmy DARCO, która oferuje rurę dymową, kolano 3-częściowe regulowane oraz przejście w komin ceramiczny.

Cena nie zawiera usługi malowania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, ponieważ realizujemy indywidualne zamówienia, dostosowane do potrzeb i preferencji naszych klientów. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi od 2 do 3 tygodni, a terminy są dobierane indywidualnie.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

lub napisz

Pobierz nasz katalog

Zobacz także:

Zadzwoń teraz!

lub zostaw swoje dane,

a my oddzwonimy

Wyślij formularz: