Średnia 4,8 ze 122 opinii
4,8/5
Otwórz profil Google Moja Firma
Średnia 4,98 ze 272 opinii
4,98/5
logo

Weź kredyt na nasze produkty i usługi. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Home  >>

Oferta >>

Kominek prosty ALBERO AL9S.H-D

Kominek prosty ALBERO AL9S.H-D

Nasz wkład kominkowy posiada wiele zalet, dzięki którym zapewni Państwu komfortowe ogrzewanie i miły wieczór przy ognisku. Płaszcz wkładu wykonany jest z wysokiej jakości stali kotłowej gatunku P265GH zgodnie z normą EN 10028-2. Elementy wkładu produkowane są przy pomocy nowoczesnych urządzeń CNC, takich jak Laser 2D, Laser 3D i Prasy krawędziowe. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość i precyzję wykonania.

Wkład jest spawany na robocie spawalniczym metodą MAG, co zapewnia nie tylko wysoką jakość spoin, ale także ich estetykę. Drzwi stalowe wykonane są z profilu specjalnego, który zapewnia sztywność i wytrzymałość na wysoką temperaturę. Żaroodporne szkło ceramiczne wytrzymuje temperaturę do 800°C.

Podstawa stalowa wkładu wyposażona jest w przepustnicę dolotu zimnego powietrza zewnętrznego, co jest standardem. Wkład wyposażony jest również w kurtynę powietrzną, która w znacznym stopniu utrzymuje efekt czystej szyby. Opcjonalnie można zakupić wkład z klamką malowaną proszkowo na kolor czarny.

Specjalnie zaprojektowana tylna część korpusu umożliwia doprowadzenie powietrza wtórnego do górnej części paleniska. Dzięki temu można podnieść sprawność urządzenia poprzez dopalanie spalin. Nasz wkład spełnia normy BlmSchV II i Ecodesign, co gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę środowiska.

Zgodnie z wymogami dyrektywy Ecodesign, nasz produkt nie może służyć jako podstawowe źródło ogrzewania. Jest to jednak doskonała alternatywa dla tradycyjnych źródeł ciepła, która pozwoli Państwu na zaoszczędzenie na kosztach ogrzewania oraz stworzenie przyjemnej i relaksującej atmosfery w domu.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

lub napisz

Pobierz nasz katalog

Zobacz także:

Zadzwoń teraz!

lub zostaw swoje dane,

a my oddzwonimy

Wyślij formularz: