Średnia 4,8 ze 122 opinii
4,8/5
Otwórz profil Google Moja Firma
Średnia 4,98 ze 272 opinii
4,98/5
logo

Weź kredyt na nasze produkty i usługi. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Home  >>

Oferta >>

Kominek nowoczeny dwie szyby boczna prawa lewa

Kominek nowoczeny dwie szyby boczna prawa lewa

Firma "Art. Fire Nowicki Kominki" Sp. z o.o. działa na terenie południowej Polski, a jej siedziba znajduje się w centrum Rybnika. Oferujemy naszym klientom kominki grzewcze wraz z usługą montażu na terenie Śląska, Opolskiego, Dolnośląskiego i Małopolskiego.

W cenie kominka zawarte są: wkład grzewczy, prosty kratki oraz płyty krzemianowo-wapienne (także znane jako promasil lub silca), na których wykonujemy kominek.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pomiarowych, które są bezpłatne. Po pomiarze sprawdzimy możliwości montażu kominka u Państwa.

Wykonujemy kominki z boczną szybą, zbudowane na wkładzie wyposażonym w dolot powietrza z zewnątrz oraz dwie kratki wentylacyjne typu „luft narożny”. W cenie kominka zawarte są wszystkie niezbędne materiały, takie jak płyta K-W w ilości 12 sztuk oraz elementy przyłącza firmy Poliletduohaflex, posiadające 10-letnią gwarancję lub firmy DARCO (w tym kolano 3-częściowe regulowane, rura dymowa o długości 0,5 m, rura o długości 0,25 m oraz przejście w komin ceramiczny).

Cena nie obejmuje usługi malowania. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu indywidualnego ustalenia szczegółów zamówienia. Czas oczekiwania na realizację wynosi od 2 do 3 tygodni, a terminy są dobierane indywidualnie.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

lub napisz

Pobierz nasz katalog

Zobacz także:

Zadzwoń teraz!

lub zostaw swoje dane,

a my oddzwonimy

Wyślij formularz: