Średnia 4,8 ze 122 opinii
4,8/5
Otwórz profil Google Moja Firma
Średnia 4,98 ze 272 opinii
4,98/5
logo

Weź kredyt na nasze produkty i usługi. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Home  >>

Oferta >>

Kominek narożny ALBERO AL14L.H-D

Kominek narożny ALBERO AL14L.H-D

Zakładka wkładu jest wykonana z wysokiej jakości stali kotłowej P265GH zgodnej z normą EN 10028-2. Elementy wkładu są wytwarzane z użyciem nowoczesnych urządzeń CNC, takich jak Laser 2D, Laser 3D oraz Prasy krawędziowe, co zapewnia doskonałą precyzję i jakość wykonania.

Wkład jest spawany metodą MAG na robocie spawalniczym, co gwarantuje wysoką jakość i estetykę spoin. Drzwi stalowe wykonane są z profilu specjalnego, zapewniającego sztywność i wytrzymałość na wysokie temperatury. Szkło ceramiczne jest żaroodporne i może działać w temperaturze do 800°C.

Podstawa stalowa wkładu jest wyposażona w standardową przepustnicę dolotu zimnego powietrza zewnętrznego. Wkład posiada również kurtynę powietrzną, która znacznie zwiększa utrzymanie efektu czystej szyby. Istnieje również możliwość zakupu wkładu z klamką malowaną proszkowo na kolor czarny.

Specjalnie zaprojektowana tylna część korpusu umożliwia doprowadzenie powietrza wtórnego do górnej części paleniska. To pozwala na podniesienie sprawności urządzenia poprzez dopalanie spalin.

Wkład spełnia normy BlmSchV II, ECODESIGN oraz 15a B-VG. Zgodnie z wymogami dyrektywy Ecodesign na terenie państw członkowskich UE, ten produkt nie może być wykorzystywany jako podstawowe źródło ogrzewania.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

lub napisz

Pobierz nasz katalog

Zobacz także:

Zadzwoń teraz!

lub zostaw swoje dane,

a my oddzwonimy

Wyślij formularz: