Średnia 4,8 ze 122 opinii
4,8/5
Otwórz profil Google Moja Firma
Średnia 4,98 ze 272 opinii
4,98/5
logo

Weź kredyt na nasze produkty i usługi. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Home  >>

Oferta >>

Kominek Hitze narożny STMA 68×43.L

Kominek Hitze narożny STMA 68×43.L

Przepływomierz zintegrowany z regulacją przepływu powietrza pierwotnego i wtórnego. Dwa rodzaje deflektorów (ceramiczne i stalowe), zoptymalizowane do spalania, podnoszą temperaturę wewnątrz komory.

System dopalania spalin, który zmniejsza emisję zanieczyszczeń i zwiększa wydajność spalania. Dodatkowe żebrowane elementy grzewcze, zwiększające powierzchnię grzewczą wkładu.

Komora spalania wyłożona ceramiką o podwyższonej wydajności. Drzwi z wzmocnionym profilem poprawiają sztywność i trwałość. Szyba z żaroodpornego szkła ceramicznego, które utrzymuje odporność na temperatury do 800°C. Ruszt i popielnik wykonane z żeliwa.

Elementy wkładu produkowane za pomocą nowoczesnych urządzeń CNC (2D Laser, 3D Laser, Prasy krawędziowe). Wkład spawany metodą MAG na robocie spawalniczym, co zapewnia wysoką jakość i estetykę spoin. Zgodny z normami BlmSchV II i ECODESIGN.

W zgodzie z wymaganiami dyrektywy ECODESIGN w państwach członkowskich UE: „Ten produkt nie może być stosowany jako podstawowe źródło ogrzewania”.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

lub napisz

Pobierz nasz katalog

Zobacz także:

Zadzwoń teraz!

lub zostaw swoje dane,

a my oddzwonimy

Wyślij formularz: