Średnia 4,8 ze 122 opinii
4,8/5
Otwórz profil Google Moja Firma
Średnia 4,98 ze 272 opinii
4,98/5
logo

Weź kredyt na nasze produkty i usługi. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Home  >>

Oferta >>

Hitze STMA54x39.S

Hitze STMA54x39.S

Wkład posiada zintegrowaną przepustnicę, która kontroluje dopływ powietrza pierwotnego i wtórnego. Dwa deflektory - ceramiczny i stalowy - zostały zastosowane w celu zoptymalizowania procesu spalania poprzez podniesienie temperatury wewnątrz komory. Dodatkowo, system dopalania spalin redukuje emisję szkodliwych gazów oraz zwiększa oszczędność opału.

Wkład został wyposażony w dodatkowe radiatory (żebra), które zwiększają powierzchnię grzewczą płaszcza. Komora spalania została wyłożona betonem ceramicznym, który zwiększa wydajność wkładu. Drzwi wykonane z wzmocnionego profilu zwiększają ich sztywność i wytrzymałość, a szyba została wykonana z żaroodpornego szkła ceramicznego, które jest odporne na temperatury do 800°C. Żeliwny ruszt i popielnik zapewniają wygodę użytkowania.

Elementy wkładu są produkowane przy użyciu nowoczesnych urządzeń CNC, takich jak Laser 2D, Laser 3D i prasy krawędziowe, co gwarantuje ich wysoką jakość. Wkład jest spawany na robocie spawalniczym metodą MAG, co zapewnia nie tylko wysoką jakość, ale także estetykę spoin.

Ten produkt spełnia normy BlmSchV II i ECODESIGN. Zgodnie z wymaganiami dyrektywy ECODESIGN, na terenie państw członkowskich UE, ten produkt nie może być używany jako podstawowe źródło ogrzewania.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

lub napisz

Pobierz nasz katalog

Zobacz także:

Zadzwoń teraz!

lub zostaw swoje dane,

a my oddzwonimy

Wyślij formularz: