W razie pytań
533 53 50 50
12.12.2013
 Skoro już tu wpadłeś to super, że jest sposobność aby Ci opisać trochę naszej specjalności, którą są kominki. Robimy wszystkie kominki , jakie tylko występują obecnie na ziemi, w nadzwyczaj rentownej  cenie. Brygadzista, najstarszy fachem mąż Nowicki, który aktualnie sprawuje kontrolę nad pracownikami jest Zdunem od siedemdziesiątego roku. Natomiast jego dziecko Jarosław, który organizuje założenia obrabiając je na komputerze. Wyprowadza je wprost z Państwa wyobraźni. Jest drugim właścicielem  firmy Nowicki Kominki wspólnie ze swoim ojcem.

Strona 1 z 4     ››

12.12.2013

Kominki Śląsk

 Z jakiego powodu w swojej rezydencji dobrze mieć kominek? Nie trzeba tłumaczyć. Owszem opala się standardowo drewnem, a to bardzo ekologiczne źródło ogrzewania. Wspomnę również, że taki kominek zaraża wzbudzając niepowtarzalny i ciepły klimat. W tym momencie w rozwiązaniach budowlanych często taki jeden kominek przekazuje energię cieplną na cały budynek za pomocą systemu wentylacji.

My oferujemy Twojej rodzinie tą usługę z najwyższej półki trwałość za bardzo dobrą cenę.

Firma Kominki Nowicki oferuje niską cenę dzięki skrupulatnemu  rozdydponowaniu pieniądzem na promocję. Nie inwestujemy w zbędne akcje promujące nas w radio, czy też innych mediach, ale przykłdamy się, żeby kupujący, jakiego obecnie obsługujemy zarekomendował naszą firmę kolejnej osobie. Poza tym trudzimy się  aby naszą reklamą była nieskomplikowana strona internetowa. Łatwa  do znalezienia przez klientów w odpowiedzi silników szukających stron www. To tania i najlepsza metoda na reklamę jaka obecnie istnieje.

Zamiast wydawania takich pieniędzy jak  8550zł miesięcznie po to żeby przypadkowe osoby dowiedziały się o nas  z radio.  Nasze wydatki na te cele to około 185Zł  co 4 tygodnie i to na reklamowanie CAŁEJ Kominki Nowicki w Internecie. Wydajesz mniej przy takim prowadzeniu firmy jako nasz potencjalny klient.

Nasza firma nie stawia na rozwój i rozwijanie się w całym kraju. Fakt że nasze placówki są w kilku miejscowościach, zawdzięczamy wyłącznie sporej rodzinie. Nasza działalność to wybitna specjalizacja, która spokojnie i wytrwale realizuje się  w swoim terenie starając się o klienta.

Gorąco ;) polecamy skorzystanie z usług Kominki Nowicki  i wytrwale oczekujemy Twojego telefonu.

Zajmujemy się sprzedażą, sporządzamy cyfrowe projekty i montujemy kominki do rogu, najprostsze, elektryczne, nowości rynkowe, np. kominki na żel, albo  kaflowe oraz wiele takich których nie wymieniono. Sprawdź co kryje świat kominków Nowicki!

 

NOWICKIKOMINKI@INTERIA.PL

KOMINKI@OPOCZTA.PL

 

ART FIRE NOWICKI KOMINKI

KNUROW 44-194 UL KAPELANOW WOJ 12E13

NOWICKI JAROSLAW

793-07-10-05

KATOWICE 40-216  UL KARPACKA 7/34

ADAMOWICE 47-435 UL POLNA 57

POZNAN 60-111 UL STESZEWSKA 29

Nowicki Jerzy

530-693-009

SALON STUDIO KOMINKÓW

RYBNIK UL ZORSKA 19

PRZEDSTAWICEL HANDLOWY

Dariusz Cieslak

533-53-50-50

  • NIP: 954-219-15-38
  • REGON: 276228195